Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem nyitja meg a gépem, sem a...

Nem nyitja meg a gépem, sem a telefon a szakoe oldalát, ötlet hogy mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Frissítsd a flash palyeredet és a javádat.

Nézd meg, hogy nincs-e blokkolva valami script-blokkoló pluginnel

2015. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a bölcs választ,legközelebb tartsd meg annak akit érdekel ;)"


Azért még kötözködöm. Szerinted ez a kérdés ide tartozik? Ez bizony nem közlkedéssel kapcsolatos.


Egyébként be vagy oltva gondolkodás ellen? Mert a weboldal a következő hibát adja:


"The connection to szakoe.hu was interrupted.

Check your Internet connection

Check any cables and reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.

Allow Chrome to access the network in your firewall or antivirus settings.

If it is already listed as a program allowed to access the network, try removing it from the list and adding it again.

If you use a proxy server...

Check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server: Go to the Chrome menu > Settings > Show advanced settings... > Change proxy settings... > LAN Settings and deselect "Use a proxy server for your LAN"."


Szóval szállj magadba és gondolkodj el :-)

2015. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem nyitja meg, megnéztem neked, szerintem valami hiba van az oldalon. Ezért jó ha megvan a frissítés előtti KRESZ egyéni gyakorlóprogram, úgyis csak át vannak fogalmazva a kérdések, a szabályok attól ugyanazok, akárhogy gyakorolsz!
2015. jún. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Emberek nálatok vagy nincs net vagy nem tudom de érdekes nálam megnyitja az oldalt,és a kérdéseket is!!!
2015. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jajj valaki nagyon humoros de kérlek más kérdése alatt unatkozz,és ne itt.

Köszönöm,előbb néztem és most már megnyitotta :)

2015. jún. 25. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!