Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Driveról szerettem...

Google Driveról szerettem volna letölteni a képeimet, de a tömörítésnél hibát ír ki, s emiatt nem tudom leszedni. Milyen megoldások léteznek erre a problémára?

Figyelt kérdés

Megközelítőleg 10.000 db képet tárolok drive-on, melyeknek mérete 50 kilóbájtól, 70 megabájtig differál. Átlag méret 2-5 MB.

Elromlott a winchesterem, s emiatt leszeretném szedni a képeket mert szükség van rájuk, de az alábbi hibákba ütköztem.

Képek!


Első kép: [link]


Második kép: [link]


Ennél a mappánál ami a képen is van, mindössze 1310 képet nem tudott becsomagolni, a másiknál közel 4000-et.

Egyenként kiválogatni, hogy melyikeket szedjem le amik még nincsenek meg, nagyon sokáig tartana.


A kérdésem, hogy FTP-n keresztül eltudom érni a Google Drive fiókomat?


Nincs telepítve a Google Drive kliens programja.

Ha azt telepítem akkor letudom szedni a képeket maradéktalanul?


Olvastam olyant, hogy a Google Drive-ot szinkronizálni lehet a Dropbox-szal, de az mindössze 2,5 GB-os tárhelyet ad amire nem tudom átmásoltatni a képeket, mert közel 15 GB a méretük.

Létezik másik tárhelyszolgáltató amely ad legalább 15 GB tárhelyet (akár ideiglenesen), hogy szinkronizálhassam a Google Drive-ot, s esetleg onnan hátha letudom tölteni hiba mentesen?


Minden megoldás érdekel, ami az ész szerűség határain belül van.


Köszönöm!



2015. jún. 27. 10:33
 1/2 A kérdező kommentje:

Ha az összes képet szeretném letölteni, akkor több mint 6500 képet nem tudok letölteni csomagolási hiba miatt. Nem lehet egybe leszedni úgy, hogy nem csomagolja be?


[link]

2015. jún. 27. 13:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezzel fel tudod mountolni, mint hálózati meghajtót, aztán kedvenc file manager-eddel átmásolod a képeket.

[link]

2015. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!