Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem kaptam meg az Ebay-ről...

Nem kaptam meg az Ebay-ről rendelt terméket és az eladó válaszát nem értem. Ilyenkor mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés

Google fordítóval lefordítottam, de sajnos nem sokat sikerült kibogarásznom belőle. Ezt a levelet kaptam tőlük:

"Sorry for the troubles. There is no tracking number if item price is under US$50. It might be delay during the transportation. There are two ways to solve the problem: 1) We FULL REFUND you with NO EXCUSE; 2) We send REPLACEMENT to you,it will take about 15-20 days. Which one do you prefer to? If you choose resend, pls kindly close the case first, it really does very bad effect on our store. Then inform us via eBay message after closed, we will arrange the reshipment for you asap. Appreciate for your understanding and waiting for your soon news to follow up. Best regards, "


If you're satisfied with this solution, you can let the seller know by sending a message in the Resolution Center. If you don't want to accept this offer, we encourage you to send the seller a message with solution that you'd be happy with.


You can also view the details of this request in the Resolution Center."



Kérem, aki ért az Ebay-hez és/vagy angolul, segítsen. Köszönöm!



2015. jún. 29. 13:04
 1/7 anonim válasza:
Két lehetőség van, vagy visszafizetik a pénzt, vagy küldenek egy másikat.
2015. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy pénzvisszafizetést kérsz, vagy vársz 15-20 napot, amíg szereznek másikat. Kérik, hogy válassz.
2015. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A terméknek jobban örülnék, mint a pénznek, mivel olyant rendeltem, amire szükségem is lenne. Mennyi az esély, hogy ezúttal megkapom?

Látom valahol, hogy ténylegesen feladták?

2015. jún. 29. 14:02
 4/7 anonim válasza:

azt írja 50 dollár alatt nincsen nyomom követés


én rendeltem ebay-ről vagy 40-szer, minden megjött

2015. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit méretben nagy lehetett a csomag, lehet ezért "nyúlták le"? Értékben kb. 2700 Ft.
2015. jún. 29. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikor rendelted? Kinabol nekem 2-3 het alatt szokott megjonni eBay-es csomagom, de volt mar sokkal tobb is (meg sokkal kevesebb is, talan 4 vagy 5 nap a rekord).

Ha lenyultak, az valoszinuleg a helyi postas muve. Egyebkent erdemes a penzvisszafizetest valasztani, es utana ugyanazt megrendelni (akar masik eladotol, ha az elozoben nem bizol), mert akkor ujrakezdi a rendszer az elkuldestol szamitott idot. Ha ujrakuldest kersz, es lezarod a ticketet, akkor ha tisztessegtelen az elado, tudja addig huzni az idot amig kifutsz a reklamaciobol. (ez inkabb elvi lehetoseg, ha jo az elado ertekelese, nem fog trukkozni, egy 99% koruli ertekeles tobbet er neki, mint ha bukik 10$-t egy uzleten)

2015. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, természetesen mindenkit felpontoztam.

Végül a pénzvisszafizetést kértem, vissza is küldték.

Sajnos az a termék nem volt már, amit eredetileg rendeltem, legalább is az Ebay-en már nem volt elérhető, se náluk, se más eladónál. Egy másik hasonló terméket rendeltem, más eladótól. Ezek már több, mint 850-et eladtak belőle, így remélem ezúttal nem fog csalódás érni.


Még annyit kérdeznék, hogy tudok pozitív feedback-et adni ennek ellenére az eladónak?

2015. jún. 30. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!