Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook belépésnél ez a kép...

Facebook belépésnél ez a kép fogad? F-secure vírusirtót akarja, hogy futtassam, de nekem gyanús. Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

Akkor is ez a kép fogad, ha a saját gépemen próbálok belépni hozzá. Egy másik barátom-hoz simán belépek, csak az ő fiókjába nem megy. Próbáltam: F-secure online, Eset online, SpyHunter teljes verzió...semmi változás. A facebookhoz nem értek, nem lehet, hogy ott tiltották le? Tanácstalan vagyok, nem szeretném a nagyágyú újrahúzást, mert lehet utána is ez a helyzet vár???


2015. jún. 30. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Utánanéztem, ezt az üzenetet tényleg a facebook írja ki. Itt van a kapcsolódó súgó bejegyzés, ha érdekel:

[link]


Egy olyan tippem lenne, hogy indítsd el csökkentett módban a gépedet (újraindítás -> induláskor F8-at nyomvatartod) és úgy futtasd a vírusirtót. Ha így se találja, akkor szedd le az AdwCleaner nevű programot és azzal vizsgáld át a gépedet.

[link]

2015. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Az a furcsa, hogy másik gépről (másik modem is) sem lehet belépni hozzá, akkor is ue a kép fogad, pedig az tuti nem fertőzött.

Mit gondolsz?

2015. jún. 30. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Fú, hát ez így nem egyszerű. Nem játszottál valamilyen gyanús facebookos játékkal? Mobil alkalmazásnál is bejön a figyelmeztetés? Ha egy másik böngészővel próbálod akkor is ez van?
2015. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, nem saját gép.

Elvileg el lett távolítva, de nem volt könnyű F-Secure, Eset online lefuttatva.

Csökkentett módban Malwarebytes, AdwCleaner, DrWebCureit, HitmaPro...

Router jelszóváltás stb...

2015. júl. 1. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!