Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ugrik fel folyton, hogy...

Tol2 kérdése:

Miért ugrik fel folyton, hogy alapértelmezetnek akarom e a firefoxot?

Figyelt kérdés
Mindig felugrik egy ilyen ablak, de hát akárhányszor leokézom ( Amúgy is a Firefox az alap.) elfogadja aztán kilépek és vissza és megint megkérdezi folyamatosan. Nagyon idegesítő.

2015. jún. 30. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott van hogy ne mutassa többet ezt az értesítést vagy valami ilyesmi. És ha felugrik akkor nem alapértelmezett.
2015. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt is meglestem. Beléptem az alapértelmezett programok beállításába, és ott azt írja hogy ez a progi már alapértelmezett. Kivettem a pipát mégis :S Lehet virus? Bár nem hiszem, mert egy ideje nem volt és az Avast egyből kitörli.

E mellet még egy dolog: A mappák a D-ben akárhányszor kinagítottam hogy bélyegképek legyenek. Szóval nagyok voltak a filek mindig úgy maradtak. De most ha belépek valahova máshova és vissza lépek a D-re vissza alakul. Nem tudom elmagyarázni : ' D De igazából az a probléma hogy nem marad úgy nagyméretűnek a mappák, filek.

2015. jún. 30. 20:02
 3/5 A kérdező kommentje:
2015. jún. 30. 20:05
 4/5 fersk ***** válasza:

Pipa ki.

[link]

2015. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NAGYON köszönöm : )
2015. jún. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!