Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jól csinálom az ebayről való...

Jól csinálom az ebayről való rendelést paypallal?

Figyelt kérdés

Már az utolsó lépésnél tartok a fizetésnél. az átutalásost választottam. Németre van állítva, én ebből azt vettem ki h utaljam el az összeget a kövi oldalon található bankszámlára. de nem úgy van h ha van paypalom akkor nekem nem kell utalgatni hanem levonják a számlámról? A eladó már akkor értesül a rendelésemről amikor még csak folyamatban van az utalás vagy amikor már ott a lóvé?


Überweisen Sie den Betrag an PayPal – unsere Bankverbindung finden Sie auf der nächsten Seite.


Warten Sie 1-2 Tage.


Sobald Ihre Überweisung bei uns eingeht, ist die Zahlung abgeschlossen.


2015. jún. 30. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy a saját paypal számládat töltöd fel egy utalással? Aztán majd abból a feltöltésből intézi a paypal az áru kifizetését az eladó felé.
2015. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!