Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendeltem két pólót egy...

Rendeltem két pólót egy magyar oldalról, amely megrendelést fel is dolgoztak és vissza is igazoltak. Megtagadhatják a rendelést?

Figyelt kérdés
Szó szerint ezt írták . Rendelésed érvényesítése sikeres volt, a kiszállítás 2-5 munkanapon belül megtörténik. Ha további kérdésed van a rendeléseddel kapcsolatban, kérlek hívd az ügyfélszolgálati telefonszámunkat. de mint kiderült az egyik póló nincs olyan színben amiben én nagyon szerettem volna így egy másik színben van csak ,de én nagyon ragaszkodnék ahhoz amit megrendeltem. Van nekem valami jogi lehetőségem, hogy érvényesítsem a vásárlási szándékomat ? már pedig küldjék azt amit megrendeltem tőlük. vagy akkor minek lehetett megrendelni. ássanak elő a föld alól is egyet :D

2015. máj. 18. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
A honlapon minden infót ki kell hogy írjanak a vásárlással kapcsolatban, az elállási jog az, ami releváns. Ha nem tudnak olyat küldeni, akkor nem tudnak olyat küldeni, kikényszeríteni nem tudod, de elállhatsz a vásárlástól. Máshol majd megrendeled, ők meg vessenek magukra, hogy elestek egy kuncsafttól.
2015. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!