Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem ismeri fel a Vodafon...

Norbesz kérdése:

Miért nem ismeri fel a Vodafone-os usb stick-es mobil internetett a gépem?

Figyelt kérdés
Adott egy mobil internet(Vodafone usb stick).Bedugom a gépbe feltelepíti a Mobil Broadband programot és kis várakozás és eszközkeresés után kiírja,hogy "győződjön meg róla,hogy az összes eszköz megfelelően csatlakozik" című üzenetet.Az usb stick továbbra is csak zölden villog,ami arra utal,hogy készenléti állapotban van.Ebben az egészben az az idegölő,hogy kb. 2 héttel ezelőtt telepítettem fel és akkor tökéletesen működött.Azóta nem használtam,most meg ugyanabba az aljzatba dugva csak a telepítő progit látja.Nem kéri a pin-t sem.Ilyenkor mi van?

2015. júl. 1. 07:33
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Próbáld meg eltávolítani a programot, majd újra telepíteni.
2015. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm,már megtörtént.Már sokféle képpen próbálkoztam

Az egészben az a vérlázító,hogy egy-két hete működött,most meg nem.Az ezalatt eltelt időben nem használtam sem a sticket,sem a gépet.

2015. júl. 2. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!