Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes vásárlásnál melyike...

Internetes vásárlásnál melyiket szoktátok választani? Az átutalásos, vagy pedig a bankkártyás fizetést? És miért?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a vásárlók nagy része tart a bankkártyás vásárlástól! Gondolom félnek megadni a bankkártya-adatokat...
2010. márc. 2. 23:36
 1/6 czibles ***** válasza:

nem szeretek utalgatni, ha lehet inkább vásárlás.

vásárlásnál nincsen átutalási díj, nem tudod elrontani a számlaszámot...

2010. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van külön internetes bankkártyám, annak az adatait bárkinek megadhatom, mivel csak vásárlás előtt 2-3 perccel teszem át rá a pénzt az internetbankon keresztül, egyébként üres. Jobb bankok tudnak ilyet.
2010. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább utalást használok, sőt ha lehet Paypal. Megvan sittysutty és kész, nem kell semmivel szórakozni.
2010. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Haver vett valamit a neten, azóta is nyúlnák a pénzét. Mondjuk volt olyan elővigyázatos, hogy a kártyára csak annyit utalt, amennyibe került a termék.

A legjobb a postai utánvét. Én mindig így csinálom.

2010. márc. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bankártyás fizetés maximálissan biztonságos persze ha internetkávézobol csinálod akkor lehetnek problémáid belöle :-)
2010. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akármilyen biztonságosnak is mondják az internetes fizetést, ott azért sem vásárolok. Mert egyre többet lehet hallani adathalász oldalakról. Én inkább elmegyek a boltba és megveszem ott az árút. Az a biztos.
2010. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!