Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet, hogy valaki...

Hogy lehet, hogy valaki folyamatosan aktív napok óta?

Figyelt kérdés
Régebben, hol vebről hol mobilról lépett fel az illető. És mindig kiírta, hogy Pl 1 órája volt utoljára elérhető. Tegnap viszont azt írta, hogy 20 órája nem lépett be. Ez nagyon furcsa volt, azt hittem letiltott este viszont láttam, hogy aktív, ez megnyugtatott. Viszont azóta meg folyamatosan aktív mobilról. Ha letiltott volna a chatben akkor nem ezt látnám ugye?

2015. júl. 2. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kikapcsolja neked a chat-et, nem látod, mikor aktív. A mobilos aktivitás pedig nem jelenti azt, hogy folyamatosan nyomkodja a mobilt. Azt jelenti, hogy a mobilnak netkapcsolata van.
2015. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. De ha a net kapcsolat folyamatosan be van neki kapcsolva egy idő után akkor sem aktívként kellene, hogy látszon. Nekem is folyamatosan be van kapcsolva mégis egy idő után csak azt írja ki h mikor voltam utoljára aktív.

Végülis akkor a lényeg, hogy nem tiltott le ugye?

2015. júl. 2. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg úgy van, ahogy az első írta. Gyakorlatilag annak, hogy a facebook kit mutat aktívnak, szinte semmi köze nincs ahhoz, hogy ki aktív.
2015. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Lehet, hogy egy másik alkalmazás/service a telefonját ébren tartja, így a netkapcsolatát és a FB appot is.

2015. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlót én is tapasztaltam az egyik ismerőssel, még le is szúrtam, hogy milyen dolog, hogy el sem olvassa az üzenetemet mikor látom, hogy belépett pár perce. Ő viszont állította, hogy hozzá sem nyúlt a telefonjához egész délelött míg dolgozott. Máskor meg reálisan mutatja, hogy órák óta nem lépett be, pl éjjel. Amennyiben a FB messengerről van szó, az a legutóbbi frissítés óta elég vacak, nem jelzi ha jön üzenet, illetve nálam sokszor nagyon lassan megy át az üzenet is. Van, hogy órákig fehér karikában van a pipa nálam, pedig látom a viberen is, hogy aktív a mobilnetje.
2015. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!