Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért válik az aktív ablakom...

Miért válik az aktív ablakom folyamatosan inaktívvá? (win7)

Figyelt kérdés

Szóval akármi is fut, lehet az Chrome, Word, valami játék, de még Windows Explorer is, az akkori aktív ablak inaktív lesz. Ez változó időközönként fordul elő, van, hogy 5 másodpercenként, vagy 10 percenként, de néha órákra megszűnik a probléma.

Miután átvált megnéztem Task Managerrel és az AVG lett az aktív (a háttérben fut), de már az előtt is volt ilyen, hogy feltettem volna, tehát bármilyen háttérben futó programra átválthat.


Másnak is volt már ilyen gondja? Hogy tudnám megoldani, mert rettentően idegesítő (ezen kérdés megírása közben is vagy 20x váltott)? Esetleg nincs valami registry tweak, ami meggátolja ezt?


2013. okt. 27. 09:35
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Laptop vagy asztali gép?

Ha előbbi, akkor tiltsd le a tapipadot és nézd meg úgy.

2013. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
asztali :/
2013. okt. 27. 10:36
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Asztalinál még nem találkoztam ilyennel, valószínűleg a Windows újratelepítése megoldja a problémát.
2013. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és egyébként azóta van ez a probléma, amióta megvettem az usb wifi adaptert a gépemhez...
2013. okt. 27. 10:54
 5/5 anonim válasza:
A problémát a wifi usb adapter okozza.Jobban mondva a lemezről feltelepülő configuration utility program. Távolítsd el, és megszűnik a probléma. Interneted ugyanúgy működni fog.
2014. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!