Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Még csökkentett módban is...

Még csökkentett módban is összeomlik a firefox mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 13:26
 1/3 anonim válasza:

Nem mtudom melyik verziót használod, lehet,hogy túl sok kiegészítőt telepítettél fel, és valamelyik nem megfelelő.

Tiltsd le őket és próbálkozz úgy!

Ha más nincs használd az Opera böngészőt, pl. innen letöltheted:

[link]

Megmerem kockáztatatni jobb mint a firefox. (gyors, kevesebb nmemóriát használ, és nem omlik össze állandóan

2010. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Firefox stabil jó böngészö. Ha rendszeresen összeomlik ( nem is tudom mit jelent!), akkor valami más okozza. Ez Explorer dolgozik mellette? Vagyis ha nem Firefoxozol, az Explorert tudod használni?
2010. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nekem is az van, hogy legalább 5 percenként összeomlik a firefox, bezár minden ablakot és ki van írva h összeomlott, már meg se merem nyitni. pedig pont a kiegészítők miatt bírtam nagyon, de nem tudom h mi van h ezt csinálja :(((
2010. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!