Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is Facebookon "forog...

Másnál is Facebookon "forog az egér" folyamatosan?

Figyelt kérdés
Pár napja már azt vettem észre, hogy Facebookon folyamatosan forog az egér, holott betöltött az oldal, és nem is csinálok semmit. De csak Facebookon! Sehogyan sem tudom lelőni, és elég idegesítő... Másnál is ilyen? És mit lehetne tenni ellene? Facebook hiba lenne?

2015. júl. 4. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Van (volt )ilyen.Ha forog az egér kurzorja az azt jelenti hogy háttérben futó folyamat van.Nekem egy nemkért toolbar okozta és annak egy települt kiegészítője.Törlés után megszűnt.Ha avastod van a böngészőtakarító kiszedi.
2015. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, de nálam nem ez okozza, ugyanis több ismerősömnél is ezt tapasztaltam, több böngészővel is próbáltam, letiltott kiegészítőkkel is, szűz privát móddal is, erősen gyanítom, hogy a facebooknál lesz valami központilag...
2015. júl. 4. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is tapasztalom ezt, azt hittem idáig, hogy egyedül vagyok ezzel de akkor valószínűleg ahogy mondod központi hiba lesz
2015. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is pár napja ilyen, nem tudom mire vélni!
2015. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

There's an early return from stopLookingBusy when h is true... which it always is. So that's why the style is never removed in Firefox:


stopLookingBusy: function() {

if (h)

return;

//no browser gets below here


The same bug happens in Chrome, except it's not noticeable because webkit browsers don't get the inline cursor style." - [link]


Már a facebook-nál is tudnak róla, csak az a valószínű, hogy hétvégén nem dolgoznak.

[link]

2015. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na úgy látszik, javították a hibát! Már jó!
2015. júl. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!