Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van-e értelme még úgy gamer...

Van-e értelme még úgy gamer YouTube-csatornát kezdeni, hogy semmilyen formában nincs benne a hangom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kicsit sem vagyok beszédes, és félek, a nyökögésem a videók rovására mennének.

Gondolom a walkthrough a legesélyesebb, de azért meghallgatnám másik véleményét is:D



2015. júl. 6. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi... de ez a hangodtól független.

Max ha érdekes dolgot tudsz produkálni. :-)

[link]

[link]

2015. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon is szeretném, ha lennének olyan játékbemutatók, ahol nem kell hallgatnom az alkotó motyogását, "ööö"-zését, röhögését, káromkodását, stb., de sajnos én kisebbségben vagyok, a tömegnek pont ezek kellenek.
2015. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
H.Tibor87: Köszönöm szépen, én is így gondoltam, de látva a második válaszoló írását, remélem, hogy több olyan is van, mint ő. Én különben mindkettő fajtát szeretem:)
2015. júl. 7. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a World of Longplays nevű csatornát!

Több, mint negyedmillió feliratkozó, sok videó milliós nézettséggel bír, pedig egyetlen kósza hang nem hangzik el a játékosoktól.

Igen, van értelme, a "natúr" gameplay is egy műfaj, nem muszáj azt végigszövegelni.

2015. júl. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ha valamit csinálsz, azt ne a nézettségért csináld, hanem azért, mert szereted csinálni!
2015. júl. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Simon Belmont, teljesen igazad van! Belátom, hogy nem másnak, hanem magamnak kell videókat készítenem:) Különben megnéztem a csatornát, és őrülten sok játék van benne(hang nélkül). Tehát köszönöm neked is, hogyha esteleg majd elkezdem, akkor máshogyan fogok hozzáálni:)
2015. júl. 13. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Örülök, ha segíthettem! :)

Mondjuk a World of Longplays-ben többen készítik a videókat, de ez a lényegen nem változtat: van bizony értelme amolyan "natúr" gameplay videóknak is, főleg, ha azok végigjátszások.

Egyébként olyat is láttam, aki beszéd helyett feliratozta a videóit. Szerintem ez sem egy rossz ötlet.

2015. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismételten köszönöm, és igen, gondoltam, hogy nem egyedül van:)
2015. júl. 14. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!