Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elvan átkozva a gép tudnátok...

Elvan átkozva a gép tudnátok segiteni? Wifi dolog

Figyelt kérdés

Szoval a helyzet a kovetkező: Van kábeles netem,a gépen megy a net franko.

DE a routert nemtudom megcsinálni,mert ahhoz bekéne potyogni az IP cimet vagy mit a bongeszobe viszont ha osszekotom a géppel a routert gépense lesz net !

A másik hogy be van téve az auto-ujra csatlakozás

de mindig kulon rákell csatlakoznom :DD komolyan vicc ez az egész már papot fogok hivni vagy nemtudom mert tuti elvan átkozva a gép.

[Bocs az ékezetekért a billentyuzetem nem az igazi]

VAnnak itt papok valahol?

vagy Akik értenek valamit ehhez? :D



2015. júl. 6. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Resetelni kellene szerintem azt a routert.
2015. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megvolt akkor utána az IP címet beírhatod akkor is ha nincs net, a routert attól még látnia kellene. 192.168.1.1 vagy 192.168.1.254 szokott lenni a cím, a felhasználó általában admin, a jelszó admin vagy semmi (a router kézikönyvében benne van mindez). Utána még be kell állítani az internet hozzáférés felhasználónevét és jelszavát, általában WAN beállítások a neve, de a kézikönyvben ez is benne van.
2015. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
érzékeli igen de akkorse hozza be az IP cimet
2015. júl. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!