Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a routert resetelem, az...

Ha a routert resetelem, az alap jelszót fogja kérni majd a bejelentkezéshez?

Figyelt kérdés
Szeretném resetelni a routert, mivel elfelejtettem a jelszavat a webes felülethez (192.168....). A kérdés csak az, hogy az alap felh.nevet és a jelszót rakja vissza (admin,profesor) vagy azt amit a szolgáltatótól kaptam szolgáltató váltásakor. A segitséget előre is köszönöm :)

2015. júl. 9. 13:42
1 2
 1/17 Brenya ***** válasza:
38%
Az op-rendszered tárolja a jelszót nem a router.
2015. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudsz belépni, akkor nem tudod a gyári beállításokat visszaállítani, de én úgy tudom, hogy akkor sem a gyári admin/admin -ra áll vissza hanem amit te adtál meg kódnak.
2015. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Első kettő hülyeséget ír, na hallgass rájuk!

A routeren lesz reset gomb, azt használd a router manualjának megfelelően! Ezután olyan lesz a cucc, mintha most hoztad volna ki a boltból, minden gyári beállításon lesz rajt. A jelszó is.

Mivel ilyenkor minden beállítás törlődik, az internethez való csatlakozás adatait ismét be kell állítanod.

G.

2015. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát találtam valamit, próbáld ki:

[link]

Vagy a Router Password Kracker

Keress rá a google-n a torrent.hu denber -re és ott a keresőbe írd be : Router Password Kracker ha letöltötted, akkor ne telepítsd hanem a portable verziót használd.

2015. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3. És ilyenkor mik azok amiket majd pontosan bekell állitanom? Mert régen úgy állitottak be mindent a neteléréshez. Ui.: Ha jól értelmezem akkor minden visszaállitodik és az alap adatok ugyanazok lesznek (admin,profesor), de ezután újból kell majd regisztrálnom a netet ahhoz hogy menjen? És ha igen akkor ezt hogy?


Köszönöm az eddigi segitséget az utóbbi két emberkének, de ezzel a crack dologgal csak végső esetben próbálkoznék meg, de azért köszi :)

2015. júl. 9. 14:22
 6/17 anonim ***** válasza:

Az első ajánlott program valószínűleg szart se ér, mivel nagyon, de nagyon valószínű, hogy nincs lementve a konfig fájl. (miért is lenne?)

A másik meg konkrétan Orosz rulett, nem is értem, hogy javasolhatsz olyat, hogy töltsön le jelszófeltörőt egy torrent oldalról. Garantált út a kártékony programokhoz, simán megeshet, hogy egy ilyen program lenyúlja a bankkártya adatait.

Kérdező: A netet nem kell újraregisztrálni, csak a router webes felületén kell beállítani ezeket:

[link]

G.

2015. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem torrentoldal és nem jelszófeltörő, olvass utána először.

Megvásárolható szoftver, de én az ingyenes verzióját ajánlottam. Nyilván nem küldenék keylogget senkinek.

2015. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igy már minden érthető :)
2015. júl. 9. 14:55
 9/17 Brenya ***** válasza:
"mivel elfelejtettem a jelszavat a webes felülethez (192.168....)" Ebből kiindulva minek "reseteled" a rotert. Hívd fel a szolgáltatód a szerződésed azonosítója alapján megadja a jelszót(legfeljebb utána javasolja hogy változtasd meg). Addig bűvészkedsz a routerrel míg nem lesz neted.
2015. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bocs, tényleg nem torrentoldal, mert warez (tele van letölthető tört programokkal), az sokkal jobb! Mondjuk az tény, hogy ez a cucc freeware.

Nem jelszófeltörő? A szótáras brute force szerinted mi?

G.

2015. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!