Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szinte befagy az internet, ha...

Szinte befagy az internet, ha rácsatlakozom a laptopommal. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Magával az internettel nincs gond. Bármilyen eszköz is csatlakozik rá, nincs probléma. De ha az én Laptopom fellépek a wifire, akkor az egész lelassul. De annyira, hogy szinte használhatatlan lesz. A letöltések 1.5 mb/s -ról lemennek 10-50 kb/s-ra. Amint lelépek róla megint visszaáll normálisba.


Vírusírtót lefuttattam, kettőt is. Mi lehet a baj? Mi okozhatja? Mit tehetek?


Windows 8.1

i7-4500 2.40 GHz

8Gb RAM

GeForce GT 740m


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. júl. 13. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

1,ha van rakta utorrent azt szed le és utána próbáld

2, ‎Advanced SystemCare 8 is kipróbálhatnád

3,én egyébként valami kártevőre gyanakodnék,egyébként ha már a probléma fen állása után tettél fel vírus irtó rendszert akkor már nem sokat ér

4,tennék egy linuxot a telibe formázott gépre és azzal is kipróbálnám

2015. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Utorrent van, de nem szoktam használni.

Erről a porgramról még nem hallottam, de már rákerestem és töltöm is.

Vírusírtó mindig is volt a gépemen. AVG-t használok + Malware Bytes is van.

A Linuxot majd csak végső esetben vetem be.


Amúgy érdekes ez a probléma, mert most nincs baj. Minden rendben megy. De egy idő után megint majd felbukkan. Ha nem oldódik meg a probléma, akkor kénytelen leszek elvenni szervízbe.


Válaszodat köszönöm!

2015. júl. 13. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

az utorrentel az a gond hogy volt egy verziója ami kölcsönadta a gépedet bitcoint bányászni

az AVG van tűzfal? mert ha nincs tegyél fel inkább majd nod 32 ingyen letöltöd sgnod fórum ezt begoglézod és ott mindig kapsz 1 hónapra kódot így teljes értékű lesz.

2015. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
AVG-n aktiváltam egy 30 napos ingyenes időszakot (PRO). Most már védi a tűzfalamat is. Ha többet nem merül fel a probléma, akkor ez lehet a forrás.
2015. júl. 13. 20:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és BitTorrent van a gépen, nem pedig uTorrent. Legalábbis volt :)
2015. júl. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!