Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Távoli vezérlés lehetséges...

Távoli vezérlés lehetséges lenne úgy, hogy co-op multi játékokat internet segítségével játszak egy messze lakó emberrel?

Figyelt kérdés

Pl Lego Star Wars, csak annyi lenne, hogy az ő gépén az látszana, mintha ott nyomkodnám a billentyűzetet, és az alapján mozogna a karakter, az enyémen meg az látszana mintha ő nyomkodná


Team Viewerrel próbáltuk, de az nagyon nem erről szól, ott külön ablakot nyit meg


Én csak távoli billentyűzet elérésre vagyok kíváncsi, nem is kéne közvetlen képet mutatnia


Van ilyen?



2015. júl. 14. 11:22
 1/1 anonim válasza:
Lehet,hogy van ilyen program,de nemhiszem,hogy jobb a TeamViewernél.. Ha nagyon akarjátok ezt,akkor szerintem TeamViewerrel tegyétek.. Ennél jobb távoli vezérléses program nem nagyon van tudtommal.
2015. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!