Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon le lehet bukni így?

Facebookon le lehet bukni így?

Figyelt kérdés

Pár hete azt figyeltem meg: A barátnőm és a legjobb haverom, akikkel a legtöbb üzenetet váltom, egymás alatt helyezkednek el a beszélgető partnerek között. Az esetek jó 80%-ában egyszerre vannak belépve. Ha nincsenek belépve, de belép az egyik, szinte mindig belép a másik is pár perccel később és a a legtöbbször 1-2 perccel egymás után lépnek ki. Ha az egyik nem lép be hosszabb időn keresztül, akkor általában a másik se. Ha megnézem, hogy ki mikor lépett be utoljára, a legtöbbször nagyjából egyforma rég voltak aktívak.

Próbáltam mindkettőnél puhatolózni, pl valamilyen általános kérdést tettem fel, és mindkettőnek azt mondtam, hogy a másik nem mondott nekem semmit, nem mondott-e esetleg valamit neki, mindig azt mondják, hogy ők alig szoktak beszélni, bár a barátnőm véletlenül elszólta magát már párszor, hogy beszélgettek magánéleti és hétköznapi dolgokról is (ezzel nem is lenne semmi baj, ha amúgy nem állítanák az ellenkezőjét).

Szóval nekem nagyon úgy tűnik, hogy legalábbis facebookon állandóan chatelnek, de letagadják.

Lehetséges ez, vagy bebeszélem magamnak?



2015. júl. 15. 18:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért ide tettem és nem a párkapcsolatokhoz, mert a technikai része érdekelne, például nem-e lehet, hogy mivel mindkettőnek androidos telefonja van, azon a chat nagyjából azonos időben frissít, vagy valami hasonló.
2015. júl. 15. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:
tuti megcsal.
2015. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bob the builder ***** válasza:
nagyon úgy nézki hogy benéz a ló, én megprobálnámmegszerzni az egyik telefoját,de készítsd felmagad, hogy nem fog tetszeni amit találsz
2015. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ha nem együtt élnek, akk ennyit nem tudnak együtt lenni és egyszerre elmenni. Most oké h beszélgetnek és mondjuk a barátnőd lelép, akk a barátod is lelép, mert most nincs senki értelmes fent. Paranioia
2015. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van. Vagy paranoiás vagy, vagy megcsal.

De egy dolog tény: ez a kapcsolat életképtelen.

2015. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!