Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy legyen rengeteg követőm...

Hogy legyen rengeteg követőm Instagramon?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom nem ezen múlik, de mégis? Nem értem h egy embernek akinek kb 4 posztja van hogy lehet 2000 követője? És semmi Hashtag.
2015. júl. 17. 11:16
 1/4 anonim válasza:

Biztos menők és sok ismerősük van igazából is. Lány vagy? :)

Írj a képekhez hashtageket angolul is, vagy ha tanulsz még más nyelven akkor úgy... Tegyél fel érdekes képeket.

2015. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Probálj meg egy stílusu képeket feltenni,és írj angolul hashtag-et.Kövess be blogokat,legyen érdekes az instád (semmi sablon,az egyediség a lényeg)előbb vagy utóbb ha jó vagy rád találnak :)
2015. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt azért nézd meg, hogy akit 2000-en követnek 4 poszttal, az mennyi embert követ. Ha többet (vagy ugyanannyit), akkor csak arról van szó, hogy egymást követik kölcsönösen, mert szoktak olyat csinálni, hogy hashtagként beírják (vagy rákeresnek), hogy follow4follow, ami ugye magyarul követés a követésért, és így bekövetik egymást, aztán mindkettőnek lesz egy csomó követője, és sokan csak erre mennek.
2015. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 19. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!