Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízható oldal az...

Mennyire megbízható oldal az időkép?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Pont multkor néztem ,hogy mikor volt az a kisebb lehűlés és a vihar, akkor 33% -ra volt kiírva az esélye.

Akkor ez alapján 33 %

2015. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rakd az egered a pénteki napra a felhőhöz:

[link]

2015. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már volt egy pont ilyen kérdés.
2015. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért mert amikor megyünk nyaralni arra az időszakra szinte csak esőt ír. :S
2015. júl. 17. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy arra gondoltok, de én írtam ki ilyen kérdést korábban. Mindjárt megkeresem és belinkelem.


A későbbi nyaralásnál nehogy figyelembe vedd, mit ír!

Nem hogy későbbre, nem hogy holnapra, de még egy óra múlvai időpontra sem tudja eltalálni legtöbbször, hogy mi lesz!

Értem én, hogy az időjárás változó, meg nem egy matematikai képlet, ami kiszámítható, de ilyen megbízhatóságú előrejelzést akár én is készítek bármikor.

Azgy legalább rövid távon nagyjából bejöjjön, de még ez sincs így.


Ha naponta többször lépsz be, akkor nem ritkán előfordul, hogy minden egyes alkalommal mást ír ki ugyanarra az adott napra, és nem 1-2 fok eltérés van, hanem akár 8 is.

Azért akinek ez a szakmája, végzett meteorológus, legyen már annyira hozzáértő, hogy ha kiírja, hogy ma 20 fok lesz, akkor fél óra múlva az ne 28 legyen.

2015. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És hogy hogyan jutottam el a kérdésedhez? Nem véletlenül találtam rá, nem olvasom általában ezt a kategóriát.

Beírtam a keresőbe fent, hogy időkép, és ennek megvolt az oka.

Ma felénk nem jelzett esőt, de még pár órával ezelőtt sem.

A két szomszéd megyére igen, de ide nem. Gondolkoztunk, hogy locsoljunk-e.

Sőt azt mutatta, a szél észak felé viszi ki az országból a felhőket, a csapadékot. Ehhez képest most zuhé van ott, ahová nem írták, és konkrétan dél felé jön az eső.


Nekem nemrég azt ajánlották, használjam a met.hu-t, sokkal pontosabb az előrejelzése, és a radarképe is.

2015. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Momentán olyan viharos szél van, hogy félelmetes, kb. ez a fákat kicsavaró erősségű. Holnap reggel tuti tele lesznek az utak letört gallyakkal.


A széltérképük szerint itt most kb. 10 km/h-s szél van.

Van az 60 is...

2015. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mobilos Időkép apps nagyon pontos és riaszt is vihar előtt. Az Időkép villámtérkép és a radar is jó, animáltak. A 30 napos előrejelzés soha, sehol nem pontos.
2015. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

újra itt...


mára Debrecen és környékére nem jelzett esőt.

a napocska és a felhő van kint jelenleg is. gondolom ebből már sejtitek, hogy most is épp esik...


egyébként a 30 napos előrejelzés pontosságát senki nem várná el. de a mait vagy a holnapit igen. :S

2015. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!