Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy hivják TirexiHD másik...

Hogy hivják TirexiHD másik youtube cstornáját?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy van neki másik. Megtudnátok mondani legalább a nevét? Pls!

2015. júl. 20. 11:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
azok értékelhetök más nem nagyon fogtunder volt a legjobb régi vidikben nem csodálom hogy otthagyta tirexit:)
2015. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
komolyan mondom még a super mariot is a skyrim-hez hasonlítsa
2015. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

:D

te bírod azt a játékot?nekem nagyon nem tetszik

2015. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
de hogy is, nekem se tetszik
2015. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%

Minek kell állandóan tirexihd-t szídni? Ha nem tetszik amit csinál ne nézd. Azért ő megdolgozott a 100k+ feliratkozóért, videói eléggé minőségiek, azokban is van munka. Itt sok bolonf csak irigykedik, mert milyen jó cuccai vannak. Mondjuk az igaz, hogy nem bírja a szídást, ezért hagyta többször is abba, de ezen kívűl szeretem nézni, főleg a mikrofonos videói miatt.


Ui: itt a kommentelők szerintem még nem is póbálták a skyrimet, ami azért egy igényes, iszonyat jó rpg játék, sok száz örát bele lehet ölni.

2016. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
De azért abba is gondolj bele hogy van 100k + feliratkozója de a videóin 3 és 5 ezer között mozog a nézettség.Ez hogy lehet?Úgy hogy általában amiket csinál nem érdekel sok embert.Ha csinálna egy végigjátszást kommentálással azt már én is megnézném de így nem nagyon nézem énsem
2016. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egyik videojában említette kevés video lesz mivel nem jön be annyi pénz hogy megérje neki videozni álandoan
2016. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!