Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan szoftver, vagy...

Peca1000 kérdése:

Van olyan szoftver, vagy weboldal, amivel ki tudom kerülni a céges tűzfalat, hogy letiltott oldalakat is nézhessek?

Figyelt kérdés

Olyan megoldás érdekel, hogy nemcsak a letiltott oldalakat tudjam megnézni a munkahelyemen, de ne is tudják listázni, követni, látni, hogy én azon az oldalon jártam.


Nem illegális, bűnönői oldalakra gondolok, hanem teljesen hétköznapi: pl: facebook, stb.


Hirdetéseket szeretnék feladni eladó holmik miatt, nem unaloműzésből használnám, hanem amikor éppen üresjárat van a munkahelyen, akkor tenném ezt,fizetéskiegészítésként, hogy meg tudjak élni, mert közfogisként gyalázatosan kevés a bérem.



2015. júl. 21. 11:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Szinte minden le van tiltva, a jófogás is.


A facebook-on eladói csoportokat használok, és itt is ezt tenném, mert elég hatékony.

2015. júl. 21. 11:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, VPN -en keresztül esetleg ?

[link]

2015. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*Vagy itt:

[link]

2015. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megpróbálom őket.


Köszi szépen!

2015. júl. 21. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendszergazda engedélyed akkor a TOR portable. Ezután bármit láthatsz egy kódolt csatornán
2015. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!