Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 20mb os netem Utorrentem és...

20mb os netem Utorrentem és bittorenem van általában 1,3 mb szokott tölten de egyszer 15 volt hogyan lehet megcsinálni hogy 15 mb al töltsön?

Figyelt kérdés
írhattok más torrenteket is amivel esetleg jobban töltene. amugy originen eléri a 10-et steamon pedig az 1.7-et

2015. júl. 21. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Összevissza írsz mindent:D

A 20 az megabit, ezt 8-al elosztod, akkor kapod meg, hány megabyte/sec, így jön ki a maximális 2.5. Ezt az értéket nagyon ritkán fogja elérni, 2.0 és 2.3 között lesz általában. Ha 1.3-al tölt általában, akkor a vonalad nem bírja a 20 megabitet, steamről is csak 1.7, messze vagy a nagyelosztótól valószínűleg. Ha nem ADSL, akkor az erősítővel vagy mással lehet gond.

2015. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
adsl2+modem
2015. júl. 21. 14:41
 3/8 A kérdező kommentje:
a 15-öt hogy érte el és az originen hogy hogy mindig 10 erre lennék kiváncsi
2015. júl. 21. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
ADSL2-es modemmel egyébként nem igen lesz meg a 20 mbit, mert át kéne rakni hozzá VDSL portra, hogy normálisan működjön.
2015. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

és azt, hogy kell csinálni? eltudnád mondani vagy egy videóban benne van vagy egy weboldalt tudsz küldeni ahol rendesen ott van leírva? de viszont még mindig mondom hogy hogyan tudta eléni a 15-öt

és originen minek több mint torrentem ott akár 10et is eléri

2015. júl. 22. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Amivel az Originről töltesz, az Mb-ben jelzi ki a letöltés sebességét, a torrent kliensed meg MB-ban.


Állítsd be a torrent klienst, hogy Mb-ben írja ki, aztán örülhetsz. Gyorsabb persze nem lesz.

2015. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Adnék egy tanácsot, Speedtest-en ellenőrizd le a net sebességedet, ha a hozzád legközelebbi szerver letöltési/feltöltési tesztje megegyezik a szerződésedben foglalt sebességekkel, akkor tökéletes a neted.


Ha sokban eltér akkor a szolgáltatódnál tudsz reklamálni.


sebességteszt: speedtest.net

2015. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg az utolsónak, megézem majd a szerződést
2015. aug. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!