Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kell rajta...

MuffinPufi2002 kérdése:

Mennyi ideig kell rajta hagyni például a poharat a számon ha a Kylie Jenner Lip Challange-t akarom megcsinálni? O. O

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg próbálta már vagy valami mi történt azután mennyi ideig maradt úgy a szátok? :D

2015. jún. 12. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam meg, de szerintem te se tedd, ha jót akarsz magadnak. Valaki felrakott egy videót, ahol arra kér mindenkit, hogy ne próbálja meg, mert két hétig a szája körül elszíneződött a bőre.
2015. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én viccből megcsináltam a barátnőkkel, ne akard meg tudni hogy most mit érzek. SZÉGYENT. Soha ne próbáld ki!!
2015. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mar régi a kerdes, de bárki, aki ezt olvassa, azt arra kérem, hogy NE csinalja! En poenbol kipróbáltam 5 percig, es utana nemhogy hulye alakja volt a számnak, de annyi kiutesem lett, es veralafutas ott, ahol volt a pohár... Rettentően szégyelltem magam es nagyon meg voltam ijedve... Es sok ideig ott is maradtak a kiütések... Borzasztóan rosszul éreztem magam, nem bírtam a szüleim szemébe nézni! Ne csinalja senki, kérlek titeket... Elvileg ha rendszeresen csinalja valaki, maradandó károsodás is lehet a vége... Kérlek, senki ne próbálja ki, nekem elsőre is nagyon rossz vége lett!
2018. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!