Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google-fiók törlése a hozzá...

Google-fiók törlése a hozzá tartozó blog (Blogger) törlése nélkül? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Törölni szeretném egy régebbi Google-fiókomat, és törléskor kiírja, hogy törölve lesz egy hozzá tartozó Blogger blog is.

Egyszer ugyan létrehoztam a Bloggeren egy blogot ezzel a fiókkal, de azóta rendszergazdaként állítottam be magam rajta az új fiókommal, ettől (a régi, törlendőtől) pedig elvettem a jogot, tehát nem is mutatja a "Blogok kezelése" menüpontban, hogy ehhez, a régi fiókhoz tartozna blog. Ám a törlésnél mégis kiírja, hogy 1 blog törlődni fog. Biztos? Mit fog törölni, ha gyakorlatilag az a blog már nem tartozik ehhez a fiókhoz?

Elnézést, ha kusza voltam. Előre is köszi, ha segítetek!


2015. júl. 22. 23:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Végül is bátor voltam, rányomtam a törlésre, és eddig úgy néz ki, hogy megmaradt a blog! :D (Hátha valakinek ez segít).
2015. júl. 22. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!