Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megváltoztathatok valamilyen...

Megváltoztathatok valamilyen információt magamról úgy facebookon, hogy azt más ne lássa?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy egy adott információt megadtam egy éve, de ezen szeretnék valamit megváltoztatni, akkor azt megtehetem úgy, hogy azt nem látják, hogy X-ről Y-ra változtatom, csak már azt az "Y-t", hogyha valaki megnézi a profilomat? Tehát nem szeretném, ha külön jelezné, hogy most akkor én erről erre változtattam ezt és ezt. Remélem, így érthetően fogalmaztam.:D

Előre is köszi szépen minden választ.



2015. júl. 24. 22:03
 1/4 anonim válasza:
Szia ! Először állítsd át azt "csak én"-re.Bármin is akarsz változtatni.Ezután változtasd meg.Utánna bal felső sarokban Facebook jel-re katt,és a "tevékenység naplóban" megjelenik ez hogy változtatva lett.Ott válaszd az "elrejtés az idővonakról". Ezután azt amin módosítottál újra átállítod pl ismerősökre.Vagy ahogyan szeretnéd....
2015. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen! És akkor ha megcsináltam és átállítom, hogy láthatják ismerősök is, akkor nem fog külön megjelenni, és azt nem kell megint külön átállítani az eseménynaplóban? :D
2015. aug. 14. 04:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, "tevékenység naplóban". :P
2015. aug. 14. 04:55
 4/4 A kérdező kommentje:
végül megcsináltam, és benne se volt a tevékenységnaplóban. Köszi még egyszer! :)
2015. aug. 14. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!