Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt írja ki az Operám a...

Ezt írja ki az Operám a Facebookra történő belépéskor, miután begépeltem az e-mailem és jelszavam. (Idézet a lenti dobozban! ) Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
"A cookie-k használata szükséges. A böngésződben nincs engedélyezve a cookie-k használata. Kérjük, a folytatáshoz engedélyezd a böngésző beállításaiban a cookie-k használatát. " Már beállítottam hogy fogadjon el minden sütit, de még így sem jó. Mi lehet a baj? Egyébként ez kb. 2 hete így van, miután a CClenaert lefutattam, hogy törölje a felesleges dolgokat. Nem értem miért pont utána romlott el, mert már azelőtt is használtam a programot, és akkor sosem volt baj.

2015. júl. 26. 19:51
 1/1 Quadro válasza:
Töröld le az Operát, és használj más böngészőt, pl. Firefox vagy Chrome.
2015. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!