Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ADSL netet megéri átváltani...

Az ADSL netet megéri átváltani FTTH-ra?

Figyelt kérdés

5 / 0,8 Mbites T-Home ADSL netünk van ( a csomag amúgy 10 / 1 Mbites ), sokáig ez volt az egyetlen szolgáltató, viszont tegnap volt egy Inviteles szórólap a postaládámban egy telefonszámmal, hogy a mi címünkön is elérhető lett a szupergyors Invitel FTTH szolgáltatás.

Kb ugyan annyi pénzért, mint amennyit most fizetek 60 / 20 Mbitet kapnék.

Persze így első hallásra megéri, de még nem hallottam erről az FTTH-ról. Mennyire jó? Jobb mint az ADSL?

Szerintetek váltsak?



2015. júl. 28. 12:24
 1/3 Molyolo ***** válasza:
T-home-t fel kell hívni vagy bemenni hozzájuk mert az inviteles álltalában kicsit drágább szokott lenni mert a T-home hálózatát használja. Ha jól tudom. Tehát lehet hogy a T-home is tud iyet neked ajánlani. Ha tetszik akkor meg 2 év hűségre mert annyival olcsóbb lesz.A jelenlegi hűségidőd meg akkor kinullázódik nem kell lejárnia. ADSL-nél pedig bármi jobb lehet.
2015. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem a T-Home hálózatát használja.

Még pár hónapja láttam, hogy Inviteles autókkal járó emberek új kábelt fektetnek le a föld alá.

A T-Home meg már 6 éve meg van, hűség régóta nincs rá. Annyira nem vagyok megelégedve a céggel, hogy újabb 1 évet írjak alá.

2015. júl. 28. 12:35
 3/3 Molyolo ***** válasza:
Akkor bele kell vágni az invitelbe.
2015. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!