Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrome-om nem működik...

A google chrome-om nem működik. Miért? Másnak van/volt már hasonló hibája? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Ma reggel óta nem működik a Chrome-om és eléggé zavar. Megnyitom, de nem történik semmi, nem hozza be a kezdőoldalt, ha könyvjelzőre kattintok vagy beírok egy honlapot akkor se hoz be semmit. Tudtommal nem állítottam el semmit, legalábbis nem emlékszek rá.

Légyszíves csak hasznos válaszokat írjatok, nincs kedvem a "Használj FF-ot vagy Operát..." kezdetű kommentekhez. Hagy döntsem el én milyen böngészőt szeretnék használni.

Előre köszönöm, ha valaki válaszol.


2010. márc. 6. 22:36
1 2
 11/18 anonim válasza:

hello!

ma nálam is jelentkezett a probléma.. nektek sikerült valahogy helyre hozni?!!

letöltöttem egy reklám blokkolót.. és amikor a bővítményeknél jártam valami bflix vagy nem emlékszem pontosan milyen bővítményt töröltem.. aztán össze omlott a chrome.. aztán el se indult.. letöröltem rendesen mindenhonnan.. újra telepítettem elindul de semmit nem hoz be még a beállításokat sem...:\\ a többi böngészőm ügyes fut.. csak a chrome nem .. valami ötlet? neten keressek olyan pulinget vagy mit kéne csinálnom?:\

2013. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 qvsomfs válasza:
Sajnos nekem is ugyanez a problémám! Valakinek sikerült megoldani?
2013. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Sziasztok,


Megtaláltam a megoldást, legalábbis nálam működött.

Letöröltem a vezérlőpulton keresztül a Chrome-ot.

Telepítettem, nem működött. Ezután (nálam) a C: meghajtón rákerestem a "chrome" -ra. Mindent amit törölhetőnek véltem, és nem más programhoz tartozott, egyenként letöröltem. Újból feltelepítettem és most működik. Remélem nektek is sikerülni fog.

2013. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 csdome válasza:

Sziasztok. nekem is ez a gondom. elindul, és nem történik semmi.

win 7 van, uninstalltam, ujratelepítettem, semmi. kitöröltem mindent ami chrome, de semmi.

valami más ötlet?

2013. márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Németh Norisz válasza:
töröld le minden honnan a chromot állítsd le a gépet és kapcsold vissza amíg fekete a képernyő nyomjad az f8-at és menj a csökkentett módra várd meg míg belép aztán kapcsold ki újra utána bekapcsolod letöltöd a chromot és jó lesz nekem is ez volt a probléma
2013. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Hello! Nem válaszolni jöttem. Nekem is hasonló a problémám de nekem az IE n kívül egy böngésző sem működik. Ez azóta van mióta az avast freeeeeee ha megnyitok egy böngészőt mindig riazst h Url:Mal-t talát kiváltotta vagy az EXPLORER.EXE vagy az svhost.exe. Ez mi lehet ???
2014. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Al3x4ndr0sz válasza:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat nekem sikerült az uninstallal. Újra letöltötte és működik. Win 7-em van.

2015. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nekem az újra telepítés működött! köszönöm a válaszolóknak!
2018. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!