Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csatoltam a bankkártyámat a...

Csatoltam a bankkártyámat a paypalhoz. A rendszer igyekszik lehívni azt a minimális 400 forintot, amivel hitelesítheti a kártyát. A tranzakcióra azt írja ki, hogy "elutasítva". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na és akkor részletesebben. Eddig minden rendben volt, épp fizetni szerettem volna egy újabb facebookos hirdetésért. Ez nem sikerült, így kicsit nézelődtem a PayPal háza táján. Nemrég kaptam új bankkártyát,így megújítottam a régit, és most arról nem sikerül a levonás. Lehet, hogy most épp e áll a facebook levonási kísérleteinek sikertelensége mögött. Már jó pár napja azzal tltöm az estéimet, hogy kutakodok a neten, mit lehetne tenni. Mint látjátok, kevés sikerrel. Kérem, ha valaki tudja a megoldást a problémára, segítsen. Próbáltam már újracsatolni a kártyát, az összeg lehívását akkor is "elutasítva" kategóriába teszi. Esetleg érdeklődjek a bankom háza táján, hátha ott van a probléma? érlek segítsetek!

2015. júl. 29. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen a bankkal kellene beszélni, ők tudják csak miért utasítanak el valamit. Esetleg előtte megnézheted ha van netbankod hogy mennyi a vásárlási limit az új kártyán, lehet hogy biztonsági okból 1 Ft-ot vagy hasonlót állítottak be.
2015. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem a banknál. Náluk látszik, hogy a tranzakció elindul, de aztán a paypal időtúllépés miatt megszakítja azt. Mi lehet a gond?
2015. aug. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!