Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Starity.hu-n miért hiszi...

Starity.hu-n miért hiszi néhány ember azt, hogy a sztárok olvassák a véleményeket?

Figyelt kérdés
Sokszor látok olyan kommentet, hogy E/2-be írnak egy sztárhoz, nem E/3-ba, ami arra utal hogy azt hiszik hogy a sztárok is olvassák az oldalt.. miért gondolják ezt? XD
2015. júl. 30. 11:14
 1/3 anonim válasza:
Ó, ezeket én is láttam pár sztár adatlapjánál. Azt hiszem egyesek túl korán kezdik el használni az internetet. Ilyet legalábbis szerintem csak egy 10 év alatti írhat. Vagy valaki akinek nagyon alacsony az IQ szintje...
2015. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gyerekek lehetnek, aki azt gondolják, hogy ez valami hivatalos oldal. Bár szerintem, még a felnőttek között is lehet ilyen gondolkodású.
2015. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a nagy része nem hiszi azt, hogy elolvassa maga a sztár, ez csak amolyan jelzés értékű...

Tegyük fel példának:

Pista hülyeséget csinált.

Az anyja megtudja szülőin, és hazafelé felsóhajt, hogy "Jajj, Pista, hogy lehetsz ilyen hülye?". Pedig Pista nincs ott, nem hallja. Érted....

2016. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!