Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kell facebook profilképn...

Miért kell facebook profilképnél átméretezni a képet?

Figyelt kérdés

Helló. Feltöltenék magamról egy képet, valami frissebbet az ezeréves helyett. Csak hát azzal szembesültem hogy feltöltésnél méreteznem kell..de az nekem nem igazán jó. Mert ez selfie féleség lenne, és ha vágnék belőle akkor kb csak a nagy fejem látszana..

próbáltam mbasic.facebook.comról feltölteni, de ott se a legjobb. valaki tudna segiteni? köszönöm.



2015. júl. 30. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert megvan adva egy bizonyos pixelszám. A minimum 180x180. Megvan a profilkép max mérete, arra kell átméretezni. Nemtudom, hogy mennyi talán 256x256?!
2015. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván ne legyen akkora a terhelés. Pl messenger meg egyéb helyen a profilkép gyakrabban hivódik meg mint pl az albumod. Gondolok itt pl külső webhelyre ahol be regisztráltál.
2017. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!