Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy Ncore ingyenes regiszt...

Van egy Ncore ingyenes regisztrációs lap meghívás nélkül, ez igaz, vagy csak kamu? Valaki regisztrált vele, mert eddig nem látta, azt gondolta, egy új lehetőség már meghívás nélkül, de sikeresnek jelzett regisztrálás után, nem is tud belépni.

Figyelt kérdés
ncore, torrent, internet, regisztráció, ingyenes

2015. aug. 1. 10:46
 1/8 A kérdező kommentje:
A magyar torrentek listája szerint, csak meghívóval lehet, mert zárt torrent.
2015. aug. 1. 10:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan kamu.
2015. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Először eltévesztettem a kulcsszavak helyét, a komment pótolta azt a helyet, amit korábban kellett volna, köszönöm a választ, akkor valahogy jelenteni kéne, és töröltetni, azt az átverő regisztrációt, mert kellemetlenséget csinálnak vele másoknak.
2015. aug. 1. 10:51
 4/8 meszike91 ***** válasza:

K.A.M.U


Csak a cc-re és a nu-ra végződő cím a hivatalos. A többi mind kamu, ahol le akarnak húzni.

2015. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. aug. 1. 10:57
 6/8 anonim válasza:

Én angol anyagokat kerestem,és regisztráltam egy kamu oldalra,amire későn jöttem rá...

[link]

Ugyanúgy néz ki,mint az eredeti oldal...ezeket nem lehet tiltani megtévesztés miatt?

Lehúzott egy emelt díjas sms-el:@

2015. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ez az konkrétan, amire gondoltam, egyik ismerősömtől is 2020 Ft-ot lehúztak. Valaki ugyan írt az Ncore elérhetőségi címen, van ilyen megtévesztő oldal, de se nem válaszoltak, és amint látod, még mindig megvan.
2015. aug. 25. 09:03
 8/8 meszike91 ***** válasza:
Felesleges őket jelenteni, mindig új címre költöznek. Amúgy a bal oldalon lévő piros izéből fel lehet ismerni, hogy kamu.
2015. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!