Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok regisztrálni a...

Hogy tudok regisztrálni a francia iTunes Store-ba?

Figyelt kérdés
Mikor a bankkártya adatokhoz érek, azt írja, hogy Franciaországban nem érvényes a kártyám, és ott érvényes kártya adatait adjam meg. Illetve még van ez a ClickAndBuy lehetőség, amit talán kiskapu lehet, de nem tudom.... Tippek? Ötletek?

2015. aug. 1. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Milyen kártyád van?

Ha megadsz egy linket, és az franciául (esetleg angolul) van, meg tudom nézni, hogy mi a probléma.

2015. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyrészt az a baj, hogy csak francia lakcímmel lehet regisztrálni abba a Store-ba. A bankkártyám, amit a magyar Store-ban használok, oda meg azt írta a francia áruház, hogy Votre carte bancaise n'est pas valid en France. Vagy valami hasonlót, de ez volt a lényege.
2015. aug. 1. 13:54
 3/16 A kérdező kommentje:
bancaire
2015. aug. 1. 13:54
 4/16 anonim ***** válasza:

OLVASD EL!

"Ha nem rendelkezik Apple ID azonosítóval"

[link]

2015. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam.... De akkor se lehet, mert kötelező francia lakcímet megadni, az meg nincs. A magyar ID meg nem érvényes a francia Store-ban.
2015. aug. 1. 14:06
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja, és a magyar lakcímet nem fogadja el, mert 5 jegyű irányítószám kell, és meg van adva alapból (módosíthatatlanul) országnak, hogy France.
2015. aug. 1. 14:07
 7/16 anonim ***** válasza:

"Votre carte bancaire n'est pas valide en France." = Az ön bankkártyája nem érvényes Franciaországban.

De ha amúgy is francia cím kell, és te máshol laksz, akkor ez sajnos reménytelen...

Igazán sajnálom! :-(

2015. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bocs, az e betű lemaradt. :D Látom, franciás vagy. Amazonon kívül nem tudod, honnan lehetne DVD-t rendelni Fro-ból? Mint nálunk az xpress.hu vagy a shopline?
2015. aug. 1. 14:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, Franciaországban élek időtlen idők óta, hogy így mondjam... :)

Van még a FNAC, a priceMinister vagy az eBay - többek között -, ahol DVD-t lehet rendelni "en ligne".

Ha megírnád, hogy mit vagy miket szeretnél megvenni, cím szerint is rákereshetek, esetleg arra is, hogy szállítanak-e Magyarországra, és ha igen, mennyiért.

Bár sok ilyen online cégnél ingyenes vagy kedvezményes a szállítás.

2015. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazából középfokú nyelvvizsgám van franciából már pár éve (azóta nem nagyon használtam a nyelvet), és arra gondoltam, hogy visszahozom a középfokú tudásomat, majd később megcsinálom a felsőfokút. Ehhez lenne jó, hogy a kedvenc sorozataimat megveszem DVD-n vagy iTunes-on en français. :D Így is tudnám gyakorolni a hallás utáni értést. Bár az iTunes lenne a legjobb. Most írtam a francia Apple csapatnak, és regisztrálni már tudtam magyar címmel (nem az iTunes programon keresztül, hanem a webes felületen kellett), most megint írtam nekik, hogy a bankkártyára tudnak-e megoldást.
2015. aug. 1. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!