Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok regisztrálni a...

Hogy tudok regisztrálni a francia iTunes Store-ba?

Figyelt kérdés
Mikor a bankkártya adatokhoz érek, azt írja, hogy Franciaországban nem érvényes a kártyám, és ott érvényes kártya adatait adjam meg. Illetve még van ez a ClickAndBuy lehetőség, amit talán kiskapu lehet, de nem tudom.... Tippek? Ötletek?

2015. aug. 1. 12:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A XXI. században olyan nehéz megnézni a neten egy francia címet?? OMG!!
2015. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, olyan nehéz. Mert a torrent és stb oldalakat folyamatosan ellenőrzik, törlik. Plusz mivel a "magyar netet" kb 10-15 éve használom, a franciát meg 1 napja, nagy jóindulattal, igen, nehéz.
2015. aug. 1. 20:04
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi köze van ennek a torrenthez?? Ezt baromira nem értem. Ahogy azt sem, hogy középfokúd van franciából és képtelen vagy egy francia címet kinézni a netről. De ehhez még francia tudás sem kell.

Gúglí első találat angolul france address, de magyarul is adja a találatokat francia címek párizs. Nem kell hozzá atomtudósnak lenni, hogy egy egyszerű címet találjon az ember, sőt kamu is lehet a kutyát sem érdekli.


2 avenue Gabriel

75008 Paris

France

2015. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem érted.... :D Hiába adok meg címet. A magyar címmel már sikerült oda regisztrálnom. A baj az, hogy nem fogadja el a magyar bankkártyát. Érted? A netes filmnézést meg alapból nem szeretem, jobban szeretem letölteni. Így tudok hozzá feliratot rakni, ha nem értek valamit, nem akadozik, ha belassul a net...stb.
2015. aug. 1. 20:21
 15/16 anonim válasza:
www.t411.io
2015. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy másik topicban már megtaláltuk a választ.

Tényleg, Kérdező, sikerült megkapnod a DVD-ket, amiket rendeltél?

2015. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!