Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi továbbításra megoldás?

Wifi továbbításra megoldás?

Figyelt kérdés

a kérdésem az lenne van e különbség a wifi reapeter készülék és a range extender közöt?A másik hogy van ami egy és van ami két antennával rendelkezik és nem tudom mi a különbség.az egyik antenna veszi a másik meg továbbítja vagy mind a kettő vesz is meg továbbít is egyszere tehát az egy antennás is egyszere végzi ezt?vagy valami olyat is olvastam hogy az egyik 2.4ghz a másik 5ghz.és van egy olyan kérdésem hogy a secron oldalán van egy tp link tl-wa720re és azt árulják megosztáshoz ezzel a megoldással: [link]

na már most egyszer már csalodtam mert rendeltem egy netvadászt 15e ami igazából egy 3e ft usb tplink adapter volt meg egy irányított antenna.nyilván nem ért 15e ft és félek hogy ennél a jeltovábbító megoldásnál is csak az antenna kettéosztása amit ők csinálnak amit szintén lehet venni fillérekért.jól gondolom?amire megoldást keresek az egy telek kb 200m és egyik végében a net a másikban az irányított antennával ellátott vevő közte pedig tuják bokrok és emiatt nincs már net csak télen.az antenna a legmagasabb ponton (tetőn)van de igy se látt rá a bokroktól és arra gondoltam hogy egy ilyen jel továbbított rakok a net közelébe közvetlen a bokrok és a net között kb 20m van onnantól a vevőre tiszta a rálátás.ui.:bokrokat nem vághatom ki és a netet se tudom kivezetni a házból.



2015. aug. 1. 18:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!