Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win 10 ikon mikor tűnik el...

Win 10 ikon mikor tűnik el vajon? Én nem akarok frissíteni 10-re.

Figyelt kérdés
Nem is ajánlom...
2015. aug. 3. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Én sem ajánlom annak akinek régebbi gépe van, újabb gépen viszont atomstabil. Viszont régi rendszer frissítését újra egyikre sem ajánlom. 1 hónap múlva tűnik el elvileg.
2015. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor tűnik el, ha eltávolítod a KB3035583 frissítést, majd elrejted, hogy soha többé ne akarjon települni. Más mód nincs, még várhatod is a reklámozás egyre agresszívebbé válását, hiszen a Microsoft minden áron rá akarja venni az embereket a váltásra. Ha elolvasod az adatvédelmi nyilatkozatot, akkor meg is érted, miért...
2015. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Próbáltad már a Win 10-et?
2015. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze, nem levegőbe mondtam a véleményem.

3 napig használtam tiszta telepítéssel. Részemről visszatértem a 8.1-re, lehet nálam csak, de a 8 gyorsabb a frissen telepített 10-nél.

Lehet csak az én gépemen, valóban régebbi, C2D2000/800Mhz/4GB vasam van, notebook.

2015. aug. 3. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sokkal lassabb volt, mint a 8.1. Pedig 4 GB-es ez a gép is, egyáltalán nem régi és lassú.
2015. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi.
2015. aug. 6. 21:44
 7/9 anonim válasza:

"Ha elolvasod az adatvédelmi nyilatkozatot, akkor meg is érted, miért...

"

Miért ?

Nekem 7-esem van. Szombaton reggel kikapcsoltam a gépet, és mit látok ? Lazítsak, vagy mi, bla bla, a Win 10 települ... Használtam déltől estig, és csak idegbajt kaptam tőle. Azt olvastam a 7-eshez hasonlít, szerintem nem. Inkább a 8-ra, tehát nekem idegen. Semmi csinosító progi nincsen hozzá, Magyar nyelven... A programok legjava ma is még XP, 7, stb. Kevés ami 10-re van. Nagyon próba dolog ez még, és én is nyúl lettem... Vasárnap visszaállítottam 7-re, egyből azt kaptam, a win nem eredeti stb. hmmm... Na akkor elő a dvd-t, és mindent újratelepítettem. Most megint itt az ikon, és én sem akarok újra frissíteni ! Most bújom a netet, hogy akadályozzam meg, hogy ne fussak bele, a szombati balesetbe. Félek mit sem törődnek, hogy akarom, vagy nem. Ez annyira kísérleti állapotban van, hogy nem akarok nyúl lenni, én nem kapok pénzt a tesztelésért. Még 5 évig használhatom a 7-est, utána gondolkodok a 10.esen, hátha meggondolja magát a Microsoft... Szóval én sem ajánlom a "kísérleti" 10-est !

2015. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ddddddddddddd válasza:
Nekem win 7 esem van és nem akarok frissíteni 10 re mert régi gépem van ami éppencsak eldöcög a 7 essel. De az utóbbi 1 hétben már nincsenek új frissítések a 7 hez mindenáron az a vacak 10 et telepítené. Hogyan tudom a win 7 et frissíteni a win 10 telepítése nélkül?
2015. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam le van tiltva, már nem zaklat.
2015. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!