Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adott egy router márkája...

Anonym 9212 kérdése:

Adott egy router márkája zyxel invi Net bele, onnan 1asztali gép 1tv és 1laptop lenne. Fontos, hgoy eddig működött a gépezet, de tegnap óta a laptop nem csatl. A routerre! Se wifin se kábelen! (wifi nem csatl. és"hál kábel nincs bedug") segítség?

Figyelt kérdés
eddig lanon nyomtunk játékokat, szóval most semmi! Az asztalin megy a net, és a wifire is lehet telóval csatlakozni és net is van. Régi fos dell laptop Xp professional sp2 oprendszerrel. Nem tudom frissíteni a hálókártya drivert manuálisan, hiába szedtem le valami fos. T ( 3Com 3C920 Integrated Fast Ethernet Controller (3C905C-TX Compatible) ) Mondjatok valami tutit ;) (probaltam) (Háháá XD csak a lényeget írom de alig bírom kirakni a kérdést, valamibe midníg beleköt a rendszer)

2015. aug. 3. 18:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Szóval próbáltam rendszervisszaállítást elkövetni, de semmi!
2015. aug. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!