Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történhetett a letöltési...

Mi történhetett a letöltési sebességemmel?

Figyelt kérdés

kb már fél éve így van és már nagyon unom....

LE:2,04 mbit/sec

FEL:19,3 mbit/sec


Felhívtam a szolgáltatót de csak azt mondják hogy nem látnak semmit hibát és rendes a kapcsolat. Valószínűleg nálam a hiba.

Annak idején új o.p rendszert tettünk a laptopra

(win 7 enterprise ultimate helyett..).. bedugtam a hálózati kábelt magától felrakta a driver-t és beállította magát... volt net..

Viszont észre lehetett venni rögtön hogy lassabb a net ..

Azóta kábeles netről wi-fi re álltunk de ugyan olyan a letöltés..

A feltöltéssel semmi gond mint láthatjátok..


A szolgáltató azt tanácsolta hogy beszéljek " egy ilyenekhez értő szakemberrel" és át kapcsolja..viszont horribilis az az összeg amiért beszélni tudnánk ...


Plusz ha ők nem látnak semmi hibát a rendszerben és a modemben nem nagyon látom értelmét hogy beszéljek avval a szakemberrel..


Így hát itt kérek tanácsot illetve megoldást

MOST UNTAM MEG !

(ha kell infó valamiről nyugodtan kérdezz)



2015. aug. 4. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy csak nálad, vagy máshol is - hiszen érthetően ez fontos. Szóval ha pl. átmész egy ismerősödhöz, akinél biztosan jó a kapcsolat, és ott a laptop gond nélkül teljesíti is azt, amit kell, akkor egyszerű az ügy, mivel mint a gépedet kizárhatod, a hiba a lakáson belül van. Kábeles netnél ott lenne az, hogy valami rádiózavar, pl. vezetékek a falban, aztán a sugárzás miatt csökken a sebesség, stb. De így viszont rengeteg minden egyéb befolyásolhatja, kezdve az időjárástól, így aztán ezzel nehéz reklamálni.


De lényeg, hogy először zárd ki, hogy a te gépeddel van a probléma.

2015. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen szerverről kérted a tesztet. Pl. a lakóhelyhez legközelebbi szerveren nálunk 70 mb/s a letöltési sebbesség, mígy egy NewYork-in már csak 10 mb/s. Ha meg magyar szerverrel is ugyan olyan lassú, újra kell rakni, majd frisíteni minden drivert. Remélem, segítettem.
2015. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

iphone keresztül 20/mbit/sec megvan

szóval tényleg nem lehet a szolgáltatóval a probléma...

2015. aug. 18. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!