Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebokkon kaptam üzenetet de...

Facebokkon kaptam üzenetet de nem néztem meg mert éppen sietnem kellett. Mikor haza értem és ráakartam nyitni az üzenetre mér nem volt ott . Mi történhetett?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 12:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon találok rá magyarázatot. Gondoltam arra hogy feltörték a facebookom de be van állítva a kódgenerátor ha belépek valahonnan ami nem a saját böngészöm jelez.Hogyan tudta kitörölni ő a küldött üzenetét hogy ne kapjam meg?
2014. aug. 28. 12:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy új üzenet, lehet hogy a telefonodon már megnézted, de a gépen még kijelezte a böngésző. Volt már ilyen nekem is.
2014. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az egyik ismerősöm írt azt még láttam mikor rányitottam de megnyitni nem nyitotottam az üzenetet.Az első sort még elolvastam annélkül hogy megnyitotottam volna. Mikor ráakartam nézni akkor már nem volt ott az üzenet amit láttam. mobilról soha nem lépek be facebookra csak egy helyről asztali gépről. Relytély ez a dolog. :)
2014. aug. 28. 13:59
 4/5 nlorant82 ***** válasza:
23%
Maga a Facebook szokot szórakozni a felhasználóival én ezt tapasztalatból mondom! Meg a Facebook vezetőjétől tudom! Valami teszt képen csinálják ezeket,sajnos! Már netlogot használok és a facét hanyagolom mert túl sok mindent tudok azóta hogy megismertem a cégvezetőt Én hívtam el Magyarországra is mert szerintem szép az országunk és érdemes megnézni el is jött és akkor beszéltünk a tanyámon sok mindenről köztük ö megemlítette ezeket a felhasználó teszteléseket aminek én értelmét nem látom! Egy manipulatív dolog az egész facebook jóval kevesebbszer törik fel mint hiszed legtöbbször Ők szórakoznak a felhasználóikkal amit ők felhasználó tesztelésnek neveznek ezzel már az U.S.A ban le is buktak! Nem értem hogy Magyarországon miért nem olvasnak utána az emberek ezeknek!
2014. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha van kitalált történet... :D Jó volt utolsó! :D
2014. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!