Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érti ezt valaki? hányszor...

Érti ezt valaki? hányszor kapok üzenetet?

Figyelt kérdés
A yahoo fiokomnál beállítottam a kètlèpcsôs hitelesitest,ami egy kódot küld a telefonomra.de ugy vettem észre hogy egyszer kapok kódot egyszer nem.pedig ugyanarról az eszközről jelentkeztek be.tudja valaki ez hogy van pontosan,és miért küldenek egyszer igen valamikor meg nem?

2015. aug. 4. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a látszólagos tartózkodási helyed változása alapján. Ezt az ún. IP címedből deríti ki, amit egyes internetszolgáltatók hajlamosak 24 óránként változtatgatni, és mindegyikhez hozzá van rendelve egy város. Itthon viszont ez elég trehányul van beállítva, egyik nap azt mutatja hogy Kecskeméten vagyok, másik nap meg Debrecenben, ugyanarról a gépről.
2015. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!