Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok netezni vele?

Miért nem tudok netezni vele?

Figyelt kérdés
Egy hónapja a szemközti hotel free wifijét használom,nem volt semmi gond eddig,twitterrel tudtam bejelentkezni.már 1 hete hogy egyik napról a másikra a telefonom nem áll rá,hitelesítési hibát ír ki.pedig nem állítottam el semmit.más hálózatra rá tudok.ez mitől van?

2015. aug. 5. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
most már nem free.
2015. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rájöttek, hogy csórod a wifit és tiltották a telefont? Próbáld más wifis eszközről.
2015. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy másik telefonról ugyanúgy használom arról engedi.kb egy időbe kezdtem mind kettővel.de az egyikre hitelesitesi hibát jelez.azt hogy tudják kiszűrni hogy lopom?
2015. aug. 5. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl. a router mutatja éppen milyen eszköz van hozzá csatalkozva, de tucatnyi program is képes monitorozni. Lehet, hogy átmeneti, lehet megunták, hogy mindig rajta vagy, ezért tiltottak. (minden hálózati eszköznek van uh. MAC címje, ez alapján)
2015. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fizess elő netre és ne élősködj!

G.

2015. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!