Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs semmi lehetőségem...

Nincs semmi lehetőségem felmondani a T-Home netet, egy vagyon fizetése nélkül?

Figyelt kérdés

Kiépítették a DIGI internetet az utcában, és én 4 hónapja kötöttem 2 év hűségszerződést a T-Home -v

al valami kedvezményért cserébe. Viszont még ezzel a kedvezménnyel is jóval olcsóbb ( és persze gyorsabb ) lenne a DIGI.

Felhívtam a Telekomot, és 50 ezer forint lenne a felmondás.

Valaki járt már hasonló cipőbe? Van valami lehetőség, hogy ha nem is ingyen ( nem vagyok olyan akinek minden ingyen kell ), de legalább olcsóbban felmondjam? Még 20-30 ezret is simán megérne nekem, de 50-et már nem tudok kifizetni.

Előre is köszi!



2015. aug. 5. 22:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
ne csaljatok csalók !!!!! a telekom a legjobb szolgáltató semmi baj nincs vele!!!! én szívem szerint lerombolnám az összes net, telefon és tv szolgáltatót és csak is Telekomos lenne mindenki akinek kell valami szolgáltatás !!!!
2015. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"szivem szerint lerombolnám....." ugye ezt Te se gondolod komolyan? a Telekom a legrosszabb szolgáltató itt TV+Net+Telefon mindenből alap szolgáltatott havi 16ezerért. 20 csatorna 2 megás net alap telefon! És miért ennyiért? mert megtehette mert nem volt más! Sokan szidják a upc 29-es körzetét pedig ami ott megy az még ehez képest Kánaának számított.

Nem vagy Te véletlenül T által fizetett bérkommentelő?

meg amit a T csinált a migránspkat pénzeli ngyen wifi stb. mi meg fizessünk a sz**ikért az felháborító!

Kívánom hogy te is csalódj akkorát a Telekomba mint én!

Régen valóban jó szolgáltató volt de mára a legaljasabb és legtetvesebb a Föld kerekén.

Én meghagynám az összes többit főleg a DIGI-t és a UPC-t és a T-t záratnám be, már eleget nyerészkedtek rajtunk,ezek a szemétládák.

2015. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ja és továbbá ha csak T lenne inkább nem fizetnék elő semmire.

Gondolj bele ha csak ők maradnának adhatnák akár a félmegás netet havi 25 ezerért ugye milyen jó lenne?

2015. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem alaptelefon + 20 mbites net (netmánia M) + családi tv csomag (62 + 21 HD csatorna) + 11 ezer ft nem 16 :D úgyhogy nem tudom mit habzik a szád :D ráadásul semmi gond nincs velük, tökéletes szolgáltatást nyújtanak, sosem szakad meg a net sem a tv adás
2015. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
fák jú digi és upc azt se bánnám ha havi 50 ezer ft-t kéne fizetnem 1 megás netért annyira szeretem az isteni Telekomot <3 legjobb szolgáltató az egész világon !!! istencsászárok !!! mindenkinek ajánlom !!!
2015. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
telekom - együtt, veled, és legfőbbképpen ÉRTED !!!
2015. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

3 dolog merűlt fel bennem:

Bérkommentelő vagy

Telekom alkalmazott vagy

Megszálott T-s vagy.

3közül melyik?


Azért megnézném az arcod amikor kijönne a T-től 50ezres netszámla amit írtál hogy szívessen kifizetnél :)

Egyébként ajánlataik nagyon terület függők,ezért is szemetek. Például: Nálunk a város mellett a sz*r-t adják 16 körül (telefon, 1 megás net meg tv) ugyanezt a városba ahol van UPC adják havi 11-ér

Ugye ha van konkurencia milyen jó? :D

2016. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!