Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges hogy valaki pingelt...

Lehetséges hogy valaki pingelt? [DDOS? ] Hol 40 a pingem hol meg 7000 és így ugrál egész nap.

Figyelt kérdés

2 napja észrevettem hogy ha felmegyek egy netet használó programra/játékra akkor az pinggel, pl: 20 mb -ot nehezen töltök le de viszont fura mert hol felmegy a letöltés sebessége 1mb/s re hol meg lemegy 1,2kb/s re szóval erre értem hogy pingelek, a másik meg hogy Cs:go ban a pingem hol 40 hol meg 3800 vagy akár 7000 és nagyon nem értem...

Ugyan ez van See MTA -n...

Meg mindenen!!

Mit tudnék ez ellen tenni?

A router tökéletes a net kábel is szóval nem az internetemmel van baj pl: videót nézni a YouTube -on tudok.



2015. aug. 8. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktak magánembereket DDOS-olni. A neted szórakozik, valami hálózati komponensed hibás, vagy vírusos a géped, esetleg fut valami letöltés a háttérben, akár másik családtag gépén.
2015. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A router tökéletes a net kábel is szóval nem az internetemmel van baj pl: videót nézni a YouTube -on tudok.


a youtube picit másképp működik mint a játék.. először kilőném a routert a hálózatból hogy megnézzem nem-e az szórakozik.. utána lehet a szolgáltatónak panaszkodni.. miből gondolod hogy nem a neteddel van a baj? szerintem 99,999% hogy azzal van a baj elég valószínűtlen hogy dosoljanak csak a kis 11 évesek sokszor hallanak róla és ezért a fejükbe veszik h velük is csinálják..

2015. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, vírus tuti nem egyébként úgy tudom vmit a "Bit torrent" csínál a háttérben annak valamilyen frissítései vannak és az zavarhatja a routerem de 2 napja még semmi gond nem volt szóval fingom sincs már nem tudom mióta használom ezt a gépet eddig nem volt ilyen problémám.
2015. aug. 8. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!