Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Hogyan tudom kideríteni, hogy Dinamikus IP-m van e vagy fix?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem igényeltél fix ip-t, akkor dinamikus van.
2015. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mitudomé. nemtudom tényleg, azért kérdeztem. De nemlett igényelve másik
2015. aug. 9. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván tudnál róla, ha igényeltél volna fix ip-t, tehát dinamikus van.
2015. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha rámegyek pl a : miazipcimem.hu oldalra, akkor minden modem resi nél ugyanaz az ip-m van. Akkor?
2015. aug. 9. 09:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól még lehet dinamikus. Nem mindenkinek változik minden modem resetnél. Nekem pl. hónapokig ugyanaz szokott lenni, pedig minden éjszaka kihúzom a modemet a konnektorból.
2015. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nemtudom. De sztem dinamikus, bár nemváltozik. Nem tudom
2015. aug. 9. 09:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű újraindítás általában nem szokta megváltoztatni. Ehhez hosszabb ideig tartó, kikapcsolt állapot kell.
2015. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 coopper ***** válasza:

Szia.


A szolgáltató alapján talán egyszerübb a dolog.


Az UPC-nél van majdnem "fix" ip. Kb 6 havonta változik, a többi szolgáltató az azért általában dinamikus IP-vel dolgozik (Digi, Telekom, stb,stb)


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A szolgáltatóm az nem ilyen ismertebb, pl: telekom, upc, hanem helybeli, 20 megás netem van, ami tökéletesen szuperál, és stabilabb a f*ss telekomnál, ami egy pici vihar miatt már leáll, miközben ez nálam nemfordul elő. (Miért gondolom h f*ss? mert két ismerősömnek is ez a baja, és a wifi is olyan hogy csak akkor van 4es jel, ha mellette áll, meg az iptv is elmegy nekik állandóan)


Eddig kb 7 hónapja van, azóta ez az ip van. Max megkérdezem, mert akarok venni routet a modem/router kombóm mellé.

2015. aug. 9. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!