Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért alacsony a letöltési...

Petto922 kérdése:

Miért alacsony a letöltési sebességem?

Figyelt kérdés

Kb.: 1,1 Mb/s lestöltési sebességem lenne ami meg is volt miután újratelepítettem a gépemet, de körülbelül 3-4 hét múlva maximum csak 300 kb/s lett. Már rengeteg dolgot kipróbáltam de semmi sem használ ha valaki tudna segíteni vagy elmagyarázni hogy miért ilyen nagyon megköszönném.

Ui.: Program szinte biztosan nem foglal le internetet.



2015. aug. 9. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Letöltési sebességed nem a számítógéptől függ.

Lehet i7 procid, 40k-s lappal, akkor sem lesz gyorsabb, mint a leggyengébb celeronnal. Azt a szolgáltató állítja be. Lehet lopják a neted, alprogram használja, vagy szimplán az a hely, ahonnan letöltesz nem szolgál nagyobb sávszélességgel. Torrent esetében lényeges a feltöltők sebessége is.

2015. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
1,1 megabittel 141 KB/s letöltésed lehet. Vagy gőzös sincs a mértékegység-átváltásról, vagy több, mint dupláját kapod annak, amiért fizetsz. Hol a gond?
2015. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

itt megtudod mérni a neted valódi sebességét:

[link]

2015. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 felesleges cigánykodni a mértékegységekkel, mindenki megérti elsőre, hogy mire gondol a kérdező.
2015. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.


Szerintem a kérdező tisztában van a mértékegységekkel. 1,1 Mbit-es internet nem nagyon van papíron.(1-5-10)

Szóval inkább kerek számok, viszont 1,1 Mbit már nincs, a legalacsonyabb letöltési sebességet 5 Mbit általában.

2015. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki a torrentből egyből magasabb lesz.
2015. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!