Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok az iwiw és a...

Mit szóltok az iwiw és a facebook közötti hasonlósághoz? Van valami összefüggés?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
szakmai szemmel mondom az iwiw-re, hogy szar. hidd el nekem...
2010. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szakmai szemmel megadhattál volna egy e-mail elérhetőséget okostojás! Különben elhiszem.
2010. márc. 8. 21:05
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
mmért kell leordítani, h nem akar mail-eket fogadni? Szakmai szemmel valószínűleg megállapította, h nincs szüksége az ilyen kis idegesítő alakokra, mint amilyen te vagy! Amúgy is, minek neked a mail-je?
2010. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
20:56! Bocsi, ha megsértettelek! Kösz a választ!
2010. márc. 8. 21:48
 15/18 anonim ***** válasza:

jó ideje kiütöttem a privát mail lehetőségét, miután pár balfsz folyamatosan anyázó leveleket küldött nekem szórakozásból, vagy mert nem tetszett nekik amit írtam.


az pedig, hogy igazat mondok, az nem attól függ, hogy megadom e a privát mail lehetőségét.


Bár úgysem fogod érteni, de:

iwiw JSP alapokon fut amit alapból nem preferálok, sokkal jobb a php, vagy esetleg az asp.

az oldal iszonyatosan szarul van összerakva, nincs optimalizálva. annó amikor pár srác elkészítette, akkor nem arra tervezték, hogy több ezer felhasználó lógjon rajta éjjel nappal. Nem bírja a terhelést rendesen, épphogy nyekereg.

Már rég újra kellett volna írni egy másik nyelvben, másképpen, de mivel már a felhasználók száma több 10ezret tesz ki, így ezt már tuti nem fogják bevállalni. Marad ilyen.


gyakorlatilag ha jól tudom több szerver is fut alatta, mégis ennyire lassú.


nos ennyit kb dióhéjban, bár a felét úgysem érted.

2010. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
kedves kérdező: a 21:15-ös válaszadó vagyok, az a szar szemét bunkó, aki többek között a 19:44-es, és 20:03-as választ is adta, úgyhogy azt hiszem adtam hasznos választ! és te csak ne mondd senkire, h bunkó, meg tapló, először olvas vissza, hogy milyen stílusban válaszolsz másoknak!
2010. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az első csúnya szó, ami megütötte a fülemet nekem a "szar" volt. Ennek írtam neki, hogy kussoljon! Innentől kezdve nem tudom követni az eseményeket.
2010. márc. 8. 23:24
 18/18 A kérdező kommentje:
21:15, 22:53-as. A "bunkó,tapló" jelzőket te aggattad saját magadra. Én ilyeneket nem mondtam, ill. nem írtam. A legdurvább minősítés tőlem az "okostojás" volt, ami akár dícséretnek is érthető...
2010. márc. 11. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!