Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok nekem segiteni, új...

Aniiko1000 kérdése:

Tudnátok nekem segiteni, új asztali gépet vettunk, és nem észleli a wifit?

Figyelt kérdés
A wifi egy routerrel mukodik ami nincs csatlakozatva az új géphez (a korábbihoz sem volt). A routerbol jon ki egy ethernet kábel aminek a másik vége egy kis fekete dobozhoz van kotve, ami olyan mint egy laptop toltoje, nem tudom h mi az. Mit csinaljak, h valahogy a gépre internetet varázsoljak és kozbe a wifi halozat se szunjon meg?

2015. aug. 11. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Az asztali gép csak akkor érzékeli a wifit, ha az alaplapon van wifi vevő, vagy külön csatlakoztattál hozzá. Asztali géphez vezetékes internet kell többnyire, tehát utp kábellel összekötöd a gépet és a modemet vagy routert, akkora kavarást írtál le itt hogy nem lehet kihámozni, az a lényeg hogy menjen a gépedbe net kábel.
2015. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kell venni hozzá egy wifi usb modemet, olcsón lehet kapni:

[link]

Nekem TP-LINK van és kifogástalanul működik.

2015. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez az usb modem mire jo?
2015. aug. 11. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább net kábellel kösd össze. 200 forint a kábel.. Minek bohóckodnál wifivel, ha kábelen gyorsabb a net? Asztali gépeknél is akad wifi vevős, de azok a drágábbik alaplapokon vannak, kötve hiszem hogy neked olyan van.. A laptopokon alap felszerelés, viszont asztali gépen csak extra a drágább alaplapokon.
2015. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
USB modemet nem fogsz kapni, azok mobilinternethez valók, ami köztudottan rohadt drága és korlátozott szolgáltatás, tehát hülyeséget ne beszéljünk. Szerintem USB wifi adapterre gondolt az illető, de mint mondtam kábellel köttesd össze a gépet a modemmel, olcsóbb és jobb, mivel az asztali gépet úgysem hordozod.
2015. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ez az usb modem mire jo?"

Bedugod a gépbe, és ugyanúgy fogja a wifi jelet, mint egy laptop, vagy okostelefon.

2015. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, adapter, bocsi.
2015. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek, de ebbol az lesz h kihivom azt, aki beszerelte, mert nekem ez már sok
2015. aug. 11. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobban is jársz, nem úgy nézel ki mint aki konyít az ilyesmihez, mégha kétperces dologról is van szó.
2015. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt ajánlom.Nekem ilyen van és tökéletesen müködik.

2015. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!