Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 200 MB kulturált használat...

200 MB kulturált használat mellett elég egy hónapra?

Figyelt kérdés

Telefonra lenne 200 MB net.

Hétköznapokon van Wi-Fi,hétvégén itthon van vezetékes net.

A letöltögetést,és a szórakozás részét a Wi-Fire hagynám.A Wi-Fi általában brutálisan leterhelt,szóval nem mindig megy minden zökkenőmentesen,de úgy amúgy megvagyok a lassú Wi-Fivel is.

A mobil netet csak fontos dolgok esetén használnám(néhányszor már kerültem rossz helyzetbe a lassú Wi-Fi miatt).


Hetente 1-2x meg kell néznem Facebookon küldött fontos dolgokat(ezek 70-80 kB méretűek átlagosan) a tananyaghoz.

Ha valami program egyeztetés van az osztállyal,értesítés,infó,azt is Fb-on közlik.Általában a döntéseket is itt hozzák meg,így jó lenne,ha nekem is lehetne hozzá véleményem. (Itt voltak a kellemetlen helyzetek,amikor elmentem úgy iskolába,hogy nem tudtam,hogy a neten közölték ezeket)


Esetleg vonatozás közbe néznék fel 1x-2x netre(Facebook,esetleg egy-egy cikk Szeretlek Magyarországról,illetve egy állatos oldalról,ahol az aktuális állatkerti babykről lehet olvasni) ,vagy beszélgetnék pár percet Messengeren.(Heti 2x vonatozom)


Erre a használatra elég lesz a net?

Főleg a kapcsolattartás az osztállyal része érdekelne,a vonaton eddig is elvoltam net nélkül,ezután is elleszek,ha arra nem jut.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat,mindenkit zölddel jutalmazok! :)


2015. aug. 12. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nekem 100 MB-om volt régebben. Itthon van netem, de van, hogy egész nap nem vagyok itthon, olyankor a telefonomat használtam. A hó vége felé az Android szerint 350 MB-ot használtam el.
2015. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
200MB-ig van teljes letöltésed, az után visszavesznek a sebességből.
2015. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!